Deelnemers Lente Uitje 2022

Op deze pagina vind je de deelnemerslijst. Nadat de inschrijving definitief is wordt een startnummer toegekend en dit nummer bepaalt de volgorde waarin de equipes in de PRO-klasse en de SPORT-klasse van start zullen gaan.

LET OP: Het Lente Uitje 2022 is inmiddels volgeboekt!!!

Startvolgorde PRO-klasse (VOLGEBOEKT!):

  1. Gert van de Braak & Lucia van de Braak – Porsche 911 Carrera4 GTS (991.2)
  2. Ries Hopmans & Yana Hopmans – Burton Classic
  3. Gerrit Horstman & Nicole Westerink – Porsche 911 Carrera S (992)
  4. Bart-Jan Voerhuis & Yvonne Bussing – Mazda MX-5
  5. Robert Kleine & Jeannet Kleine – Renault Mégane
  6. Sandra Verpoorten-Hoogenboom & Lilian Peters – N.n.b.
  7. Danny Verpoorten & Niels Burgers – N.n.b.
  8. Jan Lenting & Dawn Brand – Toyota MR-2
  9. André van Buiten & Robin van Buiten – Audi S5
  10. Ronald Burggraaff & Joke Rossel – Mazda MX-5 NC
  11. Rutger Houdèl & Hans van Dijk – Westfield SE IW

Startvolgorde SPORT-klasse (VOLGEBOEKT!):

  1. Gerben Abbink & Gea Nieuwenhave – BMW 118i
  2. Steven Waijenberg & Jantine Waijenberg – Audi A3
  3. Berry Walen & Sjack van Sambeeck – Renault Mégane
  4. Roel Kleine & Thea Kleine – Volvo C70 T5
  5. Johan Leeuwerke & Monique Cornelisse – Mazda MX-5 NB
  6. Martien Hermans & Yvonne Hermans – Fiat 124 Spider
  7. Wim van Schenkhof & Liesbeth van Schenkhof – Porsche 911 Carrera 4S
  8. Mariëlle van Es & Nynke Doorenbos – Saab 9-3
  9. Eveline van der Weijden & Jorn van der Wal – BMW Z4
  10. Jordy van Rijn & Danique Nuiten – BMW E46 M3
  11. Piet Huizinga & Godelieve Huizinga – Audi A5
  12. Willem van Ginkel & Yvonne van Ginkel – Toyota MR-2
  13. Marcel Bosman & Diana Schmeets – BMW Z4
  14. Chris Ockeloen & Mieke Mol – Audi S5
  15. Rob Verver & Kiki Verver – Nissan 350Z
  16. Lotte Holthausen & Gertjan Holthausen – Volkswagen Kever
  17. Cees Paalvast & Gerard van Vuuren – Audi A5
  18. Ron Nuiten & Rita Nuiten – BMW Z4 E85
  19. Freek Zwaagman & Irene Zwaagman – BMW Z4
  20. René Kluft & Petra Kluft – Ford Mustang GT
  21. Marieke van Munster-Snieder – Rianne Rouw-Reffeltrath – BMW Z3 2.2
  22. Stefan Mennes & Renee Mennes – Porsche 911 GTS
  23. Patrick Houssart & Ivy Fleuren – Volkswagen Golf Mk. 3
  24. Jelle Volkerink & Fleur Kuiken – BMW Z4 E85
  25. Daan Da Cruz & Nathasja Da Cruz – Peugeot 307 CC
  26. Harrie Jacobi & Christel Jacobi – Porsche Boxster
  27. Tom Remans & Nathan Remans – Jaguar F-Type
  28. Björn van Aart & Sander Bast – Mazda MX-5
  29. Wouter Abbink & Bart Ekel – Volvo C70
  30. Mario Bianchi & Petra den Haan – BMW 420i
  31. Wessel van der Donk & Mary Vodegel & Quint van der Donk – Audi A4
  32. Richard Bakker & Conny Bakker – BMW 640i
  33. Marc Heiligers & Ann Vink – Mazda MX-5 ND

TOER-klasse (VOLGEBOEKT!):

De deelnemers in de TOER-klasse hebben geen vast startnummer en zullen in kleine groepjes van start gaan om “filerijden” te voorkomen. In welke volgorde de deelnemers vertrekken is volledig naar eigen keuze.

  1. Anco van Egmond & Angela Guillen – BMW M6
  2. Robert Tap & Hélène Spoor – Honda S2000
  3. Lennart Suurmond & Gertrud Suurmond – Mazda MX-5 ND
  4. Niek Wolthers & Marco Oude Nijeweme – BMW Z4
  5. Delano Böhm & Debbie Betten – BMW 330i
  6. Frenk Persijn & Angelica Derksen – BMW Z4
  7. Davy Jansen & Karen Hendriks – Honda Beat
  8. Diederick Vullers & Irma Verwoerd – Audi A5
  9. Ron Koelewijn & Ron Koelewijn – Ruska Buggy
  10. Rogier van der Linden & Heleen Ulrich – Volkswagen Beetle
  11. Jelle van der Sanden & Susanne Pas – BMW 330Ci
  12. Wolter van Seijen & Gea Hofstee – Lexus SC430
  13. Arnaud Ras & Caroline Ras – Ford Streetka
  14. Harry Tenthof van Noorden & Elles van den Hoek – BMW 320Ci
  15. Ron Peeten & Angelique Peeten – Jaguar F-Type
  16. Hans van der Horst & Nancy van der Horst – Opel Cascada
  17. Frits Ringers & Ellen Vaders – Audi A5
  18. Ben Groenewoud & Ineke Raven – BMW 420i
  19. Manolito Smeeman & Miranda Smeeman – Mazda MX-5 ND
  20. Ed Swanborn & Yvonne Swanborn – BMW 440i
  21. Nico Dreef & Chantal Dreef – Fiat 500C
  22. Ernest Cartigny & Joke Cartigny – BMW Z4
  23. Rob Schaart & Elena Biesma – Mercedes-Benz SLC
  24. John Veldman & Anneke Veldman – BMW Z3
  25. Kees Langerak & Carin Winter – BMW 320Ci
  26. Thijs Wennekers & Stan van de Ven – BMW Z4
  27. René Eilander & N.n.b. – Wiesmann MF3
  28. Nol van Vliet & Henriëtte van Vliet – Volkswagen EOS
  29. Frans Stolk & Irene Stolk – Volvo C70
  30. Chantal Nengerman & Erik Nengerman – Peugeot 206 CC
  31. Roger Meijers & Jacqueline Vossen – BMW Z4 E89
  32. Henk Kroeze & Rita Kroeze – Mercedes-Benz 450 SL
  33. Peterpaul Vesseur & Mieke Vesseur – Jaguar XJS
  34. Edwin Heinink & Renilde Heinink – Volvo C70
  35. Nico de Vos & Bertha de Vos – BMW M440i X-Drive
  36. Carina Goossen & Reinoud de Rooij – Renault Mégane CC 2.0 Dynamic
  37. Willem Buising & Manin Gouderjaan – Chrysler Crossfire
  38. Gert Baas & Dorien Baas – BMW Z4
  39. Erik Lenten & Max Lenten – BMW Z4
  40. Peter Rauch & Catelijne Rauch – Mazda MX-5 NC Hanabi
  41. Kees van Doorn & Corina van de Ven – BMW 318Ci
  42. Carl Mulder & Lilian Mulder – BMW 630i
  43. Sophie de Bree & Robert-Jan de Bree – Audi A4 1.8T
  44. Ruud Eijsten & Klazina Bregman – Porsche 911 Carrera 4S (997)
  45. Ben Roos & Marjolein de Waart – Saab 9-3
  46. Nick Dorsman & Beau Dorsman – BMW 428i
  47. Wiljo Becks & Karen Becks – BMW Z4
  48. Eric Westerduin & Danny Westerduin – BMW 435i
  49. Jos Hahury & Debby de Waal – BMW 220i
  50. Wouter Duif & Rick Veerman – Volkswagen Golf Mk.III Rolling Stones
  51. Jurjen Glazenburg & Hanneke Glazenburg – Mini Cooper S Roadster
  52. Klaske Hofstee & Nico Faaij – N.n.b.
  53. Marion Wimmers & Pieter Wimmers – Mini Cooper S
  54. Rob Eijkman & Jeroen Eijkman – BMW Z4 G Power
  55. Erik Sessink & Leida Sessink – Lexus IS 250 C
  56. Nicole van Uitert & Ben McNab – Porsche 718 Boxster GTS 4.0
  57. Gea Huurneman & Marjan van ’t Schilt – Audi A3
  58. Martijn Baalman & Bianca Baalman – Ford Escort