Deelnemerslijst Lente Uitje 20182018-05-02T20:13:44+00:00

Deelnemers Lente Uitje 2018

Op deze pagina vind je de deelnemerslijst. Nadat de inschrijving definitief is wordt een startnummer toegekend en dit nummer bepaalt de volgorde waarin de equipes in de Sportklasse van start zullen gaan.

Startvolgorde Sportklasse:

  1. Johan Leeuwerke & Monique Cornelisse – Mazda MX-5
  2. Edward Zeevat & Petra Zeevat-Pieren – Renault 19 1.8 8v
  3. Marjolijn Bakker & Sem Bakker – Renault Mégane CC GT 180
  4. Robert Kleine & Jeannet Kleine – Renault Mégane 2.0
  5. Steven Waijenberg & Jantine Waijenberg – Volvo C70 T5 Polestar
  6. Gerrit Horstman & Nicole Westerink – Porsche 911 (991) GTS
  7. Bart-Jan Voerhuis & Yvonne Bussing – Volkswagen Golf
  8. Bart de Haan & N.n.b. – BMW Z4 M-Roadster
  9. Rob Smitskamp & Hedwig Smitskamp – Fiat Barchetta
  10. Hans van Schaijk & Laura van Schaijk – Mercedes-Benz SLK 350
  11. Manon Hartelman & Rick Kleine – Renault 19 1.8 16V
  12. Erno Breedveld & Sander Breedveld – Audi A3
  13. Mischa Oosterveld & Monique Broer – Audi A3
  14. Joep Palstra & Rogier Wemekamp – Jaguar F-Type S 5.0 V8
  15. Jos Verheijden & Ans Verheijden – BMW 120i
  16. Jolanda de Jong-Ehlhardt & Paul de Jong – Renault Mégane CC
  17. Richard Lantink & Renske Lantink – Renault Mégane 2.0 16V Dynamique
  18. Andre van Buiten & Robin van Buiten – Audi TT Roadster 3.2 Quattro
  19. Izabel Papma & Jan Papma – Audi TTS Roadster
  20. Robert Tap & Helene Spoor – Honda S2000
  21. Connie Plattel & Anton Plattel – Volvo C 70
  22. Paul Visser & Jolanda Visser – Mercedes-Benz 500 SL
  23. Cees van Bezouw & Karin van Bezouw – Audi A5
  24. Peter Gevaert & Cindy Gevaert – Mercedes-Benz SL 55 AMG
  25. Theo Swabedissen & Carin Swabedissen – Renault Wind
  26. Ronald Ravenshorst & Kathy Gaalman – Porsche Boxster
  27. Jeroen Batavier & Sabine Viester – Alfa Romeo Spider 916
  28. Rolf Bernecker & Henk Batavier – BMW Z4
  29. Erik Batavier & Esther Buwalda – Audi TT
  30. Wichard van Ginneken & Anja van Ginneken – Mercedes-Benz SLK 230
  31. Ries Hopmans & Yana Hopmans – Burton Classic
  32. Björn Zwart & Francis Muller-Zwart – BMW 318 Ci
  33. Han Vluttert & Silvia Vluttert – Volkswagen Beetle
  34. Dick Laurense & Mike Laurense – BMW Z3
  35. René Breedveld & Gerhard Breedveld – Mazda MX-5
  36. Juul Hubert & Jitske Hubert – BMW Z3
  37. Peter Dijkstra & Manuella Willebrandts – Nissan 350Z
  38. Peter Brands & Eva Brands – Mercedes-Benz 300 SL
  39. Marcel Helfferich & Joke Schotman – BMW 318i
  40. Maria Migchelbrink & Berrie Migchelbrink – Renault Wind
  41. Ronald Wientjes & Joop Snijders – Renault Mégane
  42. Cor van Nispen & Ina van Nispen – Mercedes-Benz E 250
  43. Hans Wermink & Carolien Wermink – Nissan 350 Z
  44. Mitchel Kamperman & Marga Kamperman – Mazda MX-5
  45. Erik Jan van Tongeren & Irma van Tongeren – Saab 9-3 1.8T Hirsch
  46. Ed Swanborn & Yvonne Swanborn – BMW 325i High Executive
  47. Bas Geelen & Barbara Rijskamp – Peugeot 207 CC
  48. Charles Nijenhuis & Ties Nijenhuis – Volvo C 70 2.4
  49. Meryan Kersten & Joke van de Bunt – Peugeot 308 CC
  50. Peter Hopmans & Gilles Hopmans – Burton Sport
  51. Harry Bos & N.t.b. – Porsche Boxster S
  52. Sander Bakker & Anne Bakker – Renault 19 1.8 16V (Organisatie “0-rijder”)
  53. Robin Hoogen & Luuk Hoogen – Mini Cooper S Chili (Organisatie fotograaf)
  54. Erik Berends & Hans Wieten – Renault 19 1.8 16V (Organisatie)