Deelnemers September Uitje 2022

Op deze pagina vind je de deelnemerslijst. Nadat de inschrijving definitief is wordt een startnummer toegekend en dit nummer bepaalt de volgorde waarin de equipes in de PRO-klasse en de SPORT-klasse van start zullen gaan.

Startvolgorde PRO-klasse:

  1. Erno Breedveld & Sander Breedveld – Mini Cooper S Highgate
  2. Ries Hopmans & Yana Hopmans – Burton Classic
  3. René Breedveld & Gerhard Breedveld – Renault Mégane CC
  4. Jan Lenting & Dawn Brand – Toyota MR2
  5. Wim Luijendijk & Danine Luijendijk – Porsche Boxster S
  6. Frank Hoffmans & Patricia Hoffmans – Porsche 911 Carrera S (992)
  7. Jos Hamhuis & Janine Hamhuis – BMW 330Ci
  8. Fred Milius & Hilde Milius – Volkswagen Golf

Startvolgorde SPORT-klasse:

  1. Gerben Abbink & Gea Nieuwenhave – BMW 118i
  2. Steven Waijenberg & Jantine Waijenberg – Audi A3
  3. Berry Walen & Marcel Lamers – Renault Mégane
  4. Johan Leeuwerke & Monique Cornelisse – Mazda MX-5 NB
  5. Martien Hermans & Yvonne Hermans – Fiat 124 Spider
  6. Marcel Bosman & Diana Schmeets – BMW Z4
  7. Pieter Wimmers & Sander Wimmers – Mini Cooper S
  8. Daan Da Cruz & Nathasja Da Cruz – Saab 9-3
  9. Chris Ockeloen & Mieke Mol – Audi S5
  10. Martin Bril & Tom Bril – Alfa Romeo Spider 3.0 V6
  11. Harry Kielstra & Margot Vrije – Aston Martin Lagonda
  12. Wim Kluter & Marijke Wijnhoven – Peugeot 207 CC
  13. Hans Wilkes & Inge Wilkes – Porsche 911 Carrera 4S (992)
  14. Karin Schoenmakers & Ellen Mutsearts – Peugeot 308 CC
  15. Paul Mutsearts & Fons Schoenmakers – Volkswagen Golf
  16. Hans Bouhuijs & Harma ter Stege – Mazda MX-5
  17. Jelle Volkerink & Fleur Kuiken – BMW Z4
  18. Bert Smid & Marian Bökkerink – Mazda MX-5
  19. Peter van Halteren & Annelies van Halteren – Abarth 124 Spider
  20. Eveline van der Weijden & Jorn van der Wal – Mini Cooper
  21. Gert Vasse & Johan Begieneman – BMW 325iX Baur TC
  22. Gert Bernardus & Wouter van Schaik – MG TF

TOER-klasse:

De deelnemers in de TOER-klasse hebben geen vast startnummer en zullen in kleine groepjes van start gaan om “filerijden” te voorkomen. In welke volgorde de deelnemers vertrekken is volledig naar eigen keuze.

  1. Anco van Egmond & Pascal van Egmond – BMW M6
  2. Diana Plugge & diny Plugge – Renault Mégane
  3. Dirk Jan Kap & Ria Kap – Volkswagen EOS
  4. Wouter Duif & N.n.b. – Volkswagen Golf
  5. Wolter van Seijen & Gea Hofstee – Lexus SC 430
  6. Piet Boere & Carola Zirkzee – Ford Focus CC
  7. Peter Rauch & Catelijne Rauch – Mazda MX-5
  8. Nico de Vos & Bertha de Vos – BMW M440i X-Drive
  9. Gert Baas & Dorien Baas – BMW Z4
  10. Nol van Vliet & N.n.b. – Volkswagen EOS
  11. Menko van der Ark & Mario van der Ark – BMW Z4
  12. Fred de Bruijn & Lilian Kafwila – Jaguar XKR
  13. Jan Willem Bredenoord & Netty Schuur – Volvo C70 T5
  14. Harrie Lalkens & Elisabeth Sijbesma – Volkswagen Beetle
  15. Sam van Straten & Bas van der Zouwen – Suzuki Vitara JLX
  16. Martin de Munck & Inge de Munck – Mini Cooper
  17. Wilco den Hoedt & Marjo Wersch – Volvo C70 Classic
  18. Edward van Rijn & Jeannette van Rijn – Audi S4
  19. Freek Zwaagman & Irene Zwaagman – BMW Z4 3.0
  20. Ton Huiberts & Christel Keupers – Maserati 4.2 Spyder Cambiocorsa
  21. John Veldman & Anneke Veldman – BMW Z3
  22. Henry Heijting & Yvon Radstake – Maserati 4.2 Spyder Cambiocorsa
  23. Ivo IJsseldijk & Nienke van Heusden – Porsche 911 Carrera S (992)
  24. Chantal Nengerman & Cor Hendriks – Peugeot 206 CC 1.6 16V
  25. Henk van der Ham & Helga van der Ham – Porsche Boxster 987
  26. José van Varik & Wolter van Dijk – Mini Cooper JCW
  27. Enrico Berbers & Bianca Berbers – Lexus LC 500
  28. Jaap Schenk & Philomène Schenk – Audi A3 Quattro
  29. Gereserveerd
  30. Ernest Cartigny & Joke Cartigny – BMW Z4
  31. Esther ’t Hoen & Sandra Kandhai – Saab 9-3
  32. Walther van Roessel & Ruud Bindels – Mazda MX-5