Deelnemers September Uitje 2021

Op deze pagina vind je de deelnemerslijst. Nadat de inschrijving definitief is wordt een startnummer toegekend en dit nummer bepaalt de volgorde waarin de equipes in de PRO-klasse en de SPORT-klasse van start zullen gaan.

Startvolgorde PRO-klasse:

  1. Gerben Abbink & Gea Nieuwenhave – BMW 118i
  2. Robert Kleine & Jeannet Kleine – Renault Mégane
  3. Manon Hartelman & Rick Kleine – Nissan 350 Z
  4. Erno Breedveld & Sander Breedveld – Mini Cooper S
  5. Jos Hamhuis & Janine Hamhuis – BMW 330Ci
  6. Danny Verpoorten & Niels Burgers – Audi TT Roadster
  7. Lilian Peters & Sandra Verpoorten-Hoogenboom – Audi A3
  8. Marjolijn Bakker & Yana Hopmans – Abarth 500C
  9. Erik Assen & Anouk Assen – Audi TT Roadster

Startvolgorde SPORT-klasse:

  1. Jan Lenting & Dawn Brand – Toyota MR2
  2. Roel Kleine & Thea Kleine – Volvo C70 T5
  3. Harry Kielstra & Margie Vrije – Aston Martin Lagonda
  4. René Willems & Martin Bos – Mazda MX-5 NA
  5. Marc Bank & Luuk Bank – BMW M6
  6. Peter Tres & Cynthia van Munster – Audi TT Roadster
  7. Wim Kluter & Marijke Wijnhoven – BMW 420i
  8. Piet Huizinga & Godelieve Huizinga – Audi A5
  9. Mariëlle van Es & Catherine Schuttevaer – Saab 9-3
  10. Pieter Wimmers & Marion Wimmers – Mini Cooper
  11. Paul Mutsaerts & Fons Schoenmakers – Volkswagen Golf
  12. Gert Bernardus & Wouter van Schaik – MG TF
  13. Karin Schoenmakers & Ellen Mutsaerts – Peugeot 308 CC
  14. Steven Waijenberg & Jantine Waijenberg – Audi A3
  15. Bert Smid & Marian Bökkerink – Mazda MX-5
  16. Bob Leeftink & Bas Leeftink – Saab 9-3
  17. Tom Remans & Nathan Remans – Jaguar F-Type V6
  18. Chris Ockeloen & Mieke Mol – Audi S5
  19. Martien Hermans & Yvonne Hermans – Fiat 124 Spider
  20. Jorn van der Wal & Bareld van der Wal – BMW Z4 2.3 sDrive
  21. Berdine Heilig & Ron Heilig – Mini Cooper

TOER-klasse:

De deelnemers in de TOER-klasse hebben geen vast startnummer en zullen in kleine groepjes van start gaan om “filerijden” te voorkomen. In welke volgorde de deelnemers vertrekken is volledig naar eigen keuze.

  1. Dirk Jan Kap & Ria Kap – Volkswagen EOS
  2. Gert Klinker & Martha Smilda – Porsche 718 Boxster
  3. Ben van der Velden & Brigitte van der Velden – BMW Z4
  4. Ronald Lotgerink & N.n.b. – Saab 9-3
  5. Jurjen Talsma & Liesbeth van der Veen – Triumph TR3
  6. Ton Huiberts & Christel Keupers – Chrysler Crossfire
  7. Diana Plugge & Diny Plugge – Renault Mégane
  8. Sam van Straten & Bas van der Zouwen – Suzuki Vitara
  9. Wilco van Zonneveld & Petra Baveld – Mazda MX-5
  10. Harry Tenthof van Noorden & Elles van den Hoek – BMW 320Ci
  11. Johan van Lennep & Astrid van Lennep – Mini Cooper JCW
  12. Manon Langeveld & N.n.b. – Fiat 500c
  13. Cor Bergen & Loes Bergen – BMW E30 325i
  14. Ad Borgers & Wesley Borgers – BMW 120i
  15. Marga Eekhof & Jakob Eekhof – Mercedes-Benz C180
  16. Wim-Jan Verbon & Petra Verbon – Jaguar F-Type 3.0 S
  17. Daan Da Cruz & Nathasja Da Cruz – Saab 9-3
  18. Paul de Reus & Bea Lichtenberg – BMW 640i
  19. Hans Langedijk & Anneke Langedijk-Wagt – BMW Z4
  20. Piet Boere & Carola Zirkzee – Ford Focus CC
  21. Peter van Grunsven & Emiel Kreeft – BMW M440i
  22. Gert Baas & Dorien Baas – BMW Z4
  23. Ernest Cartigny & Joke Cartigny – BMW Z4
  24. Diederick Vullers & Irma Verwoerd – Audi A4
  25. Harm Jan Veldstra & Jan Veldstra – BMW Z4 sDrive 35iS
  26. Chiel Simons & Saskia Creemers – Fiat 124 Spider
  27. Bart Creemers & Ellen Berg – Volvo C70
  28. Arvid Jongkamp & Rianne Timmer – Volkswagen Golf GTI
  29. Tineke van der Linden-Plass & Winneke Bruil – BMW Z4 sDrive 20i
  30. Niek Wolthers & N.n.b. – BMW Z4
  31. Dominique Sanglier & Max Sanglier – Audi TT
  32. Rudolf Kleijwegt & Ab Kleijwegt – BMW E93 325i
  33. Olof van Weert & Lars van Weert – Volvo C70
  34. Ben Groenewoud & Ineke Raven – BMW 420i
  35. Henry Heijting & Yvon Radstake – Maserati 4.2 Spyder Cambiocorsa
  36. Dolf Bloemink & Martha Bloemink – Audi TT Roadster 3.2 VR6
  37. Jan Dijkhuis & Gina Blaauw – Alfa Romeo Spider 939