Deelnemers September Uitje 2020

Op deze pagina vind je de deelnemerslijst. Nadat de inschrijving definitief is wordt een startnummer toegekend en dit nummer bepaalt de volgorde waarin de equipes in de PRO-klasse en de SPORT-klasse van start zullen gaan.

Aantal beschikbare startplekken:

  • PRO- en SPORT-klasse gezamenlijk: 25 equipes
  • TOER-klasse – 20 equipes

Startvolgorde PRO-klasse:

  1. Gerben Abbink & Gea Nieuwenhave – BMW 118i
  2. Gerrit Horstman & Nicole Westerink – Porsche 911 Turbo S (991.2)
  3. Robert Kleine & Jeannet Kleine – Renault Mégane
  4. Gert van de Braak & Lucia van de Braak – Porsche Boxster S
  5. Ries Hopmans & Yana Hopmans – Burton Classic

Startvolgorde SPORT-klasse:

  1. Piet Huizinga & Godelieve Huizinga – Audi A5
  2. Diana van der Land & Matthijs Vredeling – Volkswagen Golf IV
  3. Berry Walen & Sjack van Sambeeck – Renault Mégane
  4. Nico Nijman & Hans Milius – Mini Cooper JCW
  5. Erwin Mijnsbergen & Willem Mijnsbergen – Mercedes-Benz C200
  6. Wouter Verver & Rob Verver – Nissan 350Z
  7. René Breedveld & Gerhard Breedveld – Renault Mégane CC
  8. Edward Zeevat & Petra Zeevat-Pieren – Renault 19 1.8 16V
  9. Harry Kielstra & Margie Vrije – Aston Martin V8 Volante
  10. Anco van Egmond & N.n.b. – BMW M4
  11. Marcel van Maarschalkerweerd & Anton van Oers – Volvo C70 2.0T
  12. Peter Tres & Cynthia van Munster – Audi TT Roadster

TOER-klasse:

De deelnemers in de TOER-klasse hebben geen vast startnummer en zullen in kleine groepjes van start gaan om “filerijden” te voorkomen. In welke volgorde de deelnemers vertrekken is volledig naar eigen keuze.

  1. Diana Plugge & Diny Plugge – Renault Mégane
  2. Ad Borgers & René Uitermark – BMW 120i
  3. Dirk Jan Kap & Ria Kap – Volkswagen EOS
  4. Dave van der Klink & Sandra van der Klink – Mazda MX-5 NC
  5. Lucas Weiler & René de Graaf – Fiat Barchetta
  6. Robert Tap & N.n.b. – Honda S2000
  7. Erwin de Klerk & E. de Klerk – Ferrari 360 F1 Spider
  8. Marianne de Klerk & M. Kemper – Fiat 124 Spider Lusso
  9. Ingrid Folsche & Irene Hoekstra – Nissan Micra CC
  10. Marten Hoogstraat & Lonneke Adriaans – Opel Astra
  11. Harry Tenthof van Noorden & Elles van den Hoek – BMW 320Ci
  12. Ron Peeten & Angelique Peeten – Jaguar F-Type
  13. Roy Jansen & Annemieke Sam – Alfa Romeo Spider 2000 Veloce
  14. Natasja Limmen & Jos Limmen – Audi A3
  15. Gerja van den Helder & Jon van den Helder – Abarth 124 Spider
  16. Rob Bron & Hans Rinkel – Alfa Romeo Spider 916
  17. Marco Mandemaker & Andy van den Broek – Audi A4 2.4 V6
  18. Ron Dussel & Jolanthe Assendelft – Porsche 911
  19. Jeffrey Noorlander & Jeanette Noorlander – Cobra Pilgrim Sumo
  20. Wilco van Zonneveld & Petra Baveld – Mazda MX-5 NB
  21. Peter Zirkzee & Cortine Zirkzee – Peugeot 307 CC