Deelnemerslijst September Uitje 20182018-09-24T21:29:42+00:00

Deelnemers September Uitje 2018

Op deze pagina vind je de deelnemerslijst. Nadat de inschrijving definitief is wordt een startnummer toegekend en dit nummer bepaalt de volgorde waarin de equipes in de Sportklasse van start zullen gaan.

Startvolgorde Sportklasse:

  1. Ries Hopmans & Yana Hopmans – Burton Classic
  2. Nico Dreef & Edwin Vierhout – N.t.b.
  3. Jolanda de Jong-Ehlhardt & Paul de Jong – Renault Mégane CC
  4. Steven Waijenberg & Jantine Waijenberg – Volvo C70 T5 Polestar
  5. Johan Leeuwerke & Monique Cornelisse – Mazda MX-5
  6. Peter Tres & Cynthia van Munster – Audi TT
  7. Edward Zeevat & Petra Zeevat – Renault 19 1.8 8V
  8. Marion Wimmers-Westerveld & Pieter Wimmers – Mini Cooper S 2.0
  9. Simone van der Giessen & Joke den Hoedt – Renault Mégane CC
  10. Andre van Buiten & Robin van Buiten – Audi TT 3.2 Quattro
  11. Erno Breedveld & Sander Breedveld – Mini Cooper S
  12. Jacques Hidding & Olga Surenbroek – Luego Velocity
  13. Bram Ramselaar & Bert Ramselaar – Mazda MX-5
  14. Roel Kleine & Thea Kleine – Renault Mégane
  15. Carolien Kleine & Lisanne Boschman – Renault Mégane
  16. Manon Hartelman & Rick Kleine – Renault 19 1.8 16V
  17. Dick Laurense & Mike Laurense – BMW Z3
  18. Frans Voogd & Angela Voogd – BMW Z4
  19. Yvette Poell-van den Heuvel & Joshua Poell – Saab 900
  20. Harry Olde Hanhof & Niek Hofstede – BMW Z3
  21. Jos Verheijden & Ans Verheijden – BMW 120i
  22. Gerrit Horstman & Nicole Westerink – Porsche 911 (991) GTS
  23. Peter Hopmans & Gilles Hopmans – Burton Sport
  24. Jeroen Batavier & Sabine Viester – Alfa Romeo Spider 916
  25. Erik Batavier & Esther Buwalda – Audi TT Roadster
  26. Gert van de Braak & Lucia van de Braak – Porsche Boxster S
  27. Gert Jan Davelaar & Johan van de Brink – Nissan 350 Z Roadster
  28. Sander Bakker & Anne Bakker – Renault Mégane CC GT 180 TCe (Organisatie “0-rijder”)
  29. Robin Hoogen & Luuk Hoogen – Mini Cooper S Chili (Organisatie fotograaf)
  30. Erik Berends & Hans Wieten – Renault 19 1.8 16V (Organisatie)

Toerklasse:

De deelnemers in de Toerklasse hebben geen vast startnummer en zullen in kleine groepjes van start gaan om “filerijden” te voorkomen. In welke volgorde de deelnemers vertrekken is volledig naar eigen keuze.

  1. Theo van Houtum & Corine van Houtum – Honda S2000
  2. Jan Boeschoten & Dietje Boeschoten – Chrysler Crossfire
  3. Robert Tap & Floris Scheidius – Honda S2000
  4. Jolande Jansen & Wim Jansen – Peugeot 308 CC
  5. Ria van Aelst Vroegop & Manuela Bijl – Mercedes-Benz SLK 200
  6. Eva Brands & Peter Brands – Mercedes-Benz 300 SL
  7. Ton Wennink & Petra Oude Sogtoen – Audi A3
  8. Mitch van Dijk & Michal Kotkowic – Peugeot 307 CC
  9. Eric Dekkers & Anja Dekkers – Volkswagen Beetle
  10. Dave Geerts & Maureen van Heertum – Porsche 911 Carrera 4S
  11. Ger Verheijen & Birgit Garson – BMW Z4
  12. Rene Adelaar & Chantal Adelaar – Audi TT
  13. Jurjen Schotanus & Wilma Schotanus – Audi TT
  14. Jesse de Munck & Pieter de Munck – Volkswagen Golf
  15. Dirk Jan Kap & Ria Kap – Volkswagen EOS
  16. Monique van der Linden & Jeroen Groenendijk – Alfa Romeo Duetto Spider
  17. Henny Boer & Marleen Boer – BMW Z3 AC Schnitzer
  18. Wilco Mulders & Rona Mulders – Fiat Barchetta
  19. R. Haider & L van Es – Audi A4 S-Line
  20. Klaske Hofstee & Nico Faaij – Saab 9-3
  21. Jan Poortman & Sandra Vonk – Renault Mégane CC GT 180 TCe
  22. Luc Jansen & Alexine Jansen-Mulok Houwer – Saab 9-3
  23. Jorgen van den Berg & Sem Hubbers – BMW Z4