Deelnemers September Uitje 2017

Op deze pagina vind je de deelnemerslijst. Nadat de inschrijving definitief is wordt een startnummer toegekend en dit nummer bepaalt de volgorde waarin de equipes in de Sportklasse van start zullen gaan.

Startvolgorde Sportklasse:

  1. Erno Breedveld & Richard Lagerwey – Mazda MX-5
  2. Robin Captijn & Jolanda van der Plaats – BMW Z4
  3. Dick Laurense & Mike Laurense – BMW Z3
  4. Peter van Rikxoort & Brent van Rikxoort – Audi A4
  5. René Breedveld & Gerhard Breedveld – Mazda MX-5 NB
  6. Peter Tres & Cynthia van Munster – Audi TT Quattro
  7. Rene Kluft & Petra Kluft – Ford Mustang
  8. Robert Kleine & Jeannet Kleine – Renault Mégane 2.0
  9. Carolien Kleine & Lisanne Boschman – Fiat 500C
  10. Roel Kleine & Thea Kleine – Renault Mégane 1.6 Aut.
  11. Eric Mentink & Ella Siekman – Renault 19 1.8 8v Aut.
  12. Erik Groeneweg & Yvonne Molenaar – Saab 9-3 Aero
  13. Jeroen Batavier & Sabine Viester – Alfa Romeo Spider 916
  14. Rolf Bernecker & Henk Batavier – BMW Z4 2.5i
  15. Manon Hartelman & Rick Kleine – Renault 19 1.8 16v
  16. Ries Hopmans & Yana Hopmans – Burton Classic
  17. Peter van der Linden & Marcel de Graaf – Fiat Barchetta
  18. Geert-Jan Berning & Melle Blekman – Mazda MX-5
  19. Maarten van Hasselt & Tim Jans – MG-B
  20. Rob Tolsma & Francien Tolsma – Saab 9-3
  21. Crispin Foster & Cristina Martinez Munoz – Mazda MX-5
  22. Ty Van & Fatima Amar – Mazda MX-5
  23. Rien Willems & René Willems – BMW Z4 sDrive 35iA
  24. Jan Hubert & Juul Hubert – BMW Z3 2.8
  25. Edwin Vuik & Ellen den Haan – Mercedes-Benz CLK 55 AMG
  26. Gert van de Braak & Lucia van de Braak – Porsche Boxster S
  27. Simone van der Giessen & Joke den Hoedt – Renault Mégane CC
  28. Sander Bakker & Suzanne de Plaa – Renault Mégane GT CC (Organisatie “0-rijder”)
  29. Robin Hoogen & Luuk Hoogen – Mini Cooper S Chili (Organisatie fotograaf)
  30. Erik Berends & N.v.t. – Renault 19 1.8 16V (Organisatie)

Toerklasse:

De deelnemers in de Toerklasse hebben geen vast startnummer en zullen in kleine groepjes van start gaan om “filerijden” te voorkomen. In welke volgorde de deelnemers vertrekken is volledig naar eigen keuze.

  1. Jan Boeschoten & Dietje Boeschoten – Chrysler Crossfire Roadster
  2. Ton Huiberts & Marion Tijsen – Chrysler Crossfire Roadster
  3. Robert Tap & Floris Scheidius – Honda S2000
  4. Andre Strijker & Annemiek Voorpostel – Jaguar XKR
  5. Joanne Haakman & Michel Bakker – Saab 900
  6. Rob van ‘t Hof & Anja van ‘t Hof – Renault Mégane 2.0IDE
  7. Jenny Lagas-van der Vinne & Aly de Vries-van der Vinne – Volvo C70
  8. Emily Huiberts & Gilbert Holling – Audi A5
  9. Ans Vosselman & R. Pereboom – Renault Mégane
  10. Ton Wennink & Petra Oude Sogtoen – Audi A3
  11. Johan Leeuwerke & Monique Cornelisse – Mazda MX-5 10th Anniversary
  12. Henri Kiewiet & Katja Kiewiet – Audi A5
  13. Rob Smitskamp & Hedwig Smitskamp – Fiat Barchetta
  14. Wim Gudde & Marianne Thuis – Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor
  15. Aart Konijnenberg & Nasta Vulik – Fiat Barchetta
  16. Steven Waijenberg & Jantine Waijenberg – Volvo C70
  17. Hans van Schaijk & Laura van Schaijk – Mercedes-Benz SLK 350
  18. Edward Zeevat & Petra Zeevat – Renault 19 1.8 8v
  19. Andre van Buiten & Robin van Buiten – Audi TT Roadster
  20. Henry van der Sleen & Anita de Boer – Porsche Boxster S
  21. Bettine van der Heijden & Klaske Hofstee – Mazda MX-5
  22. Ferry Lankreijer & Marianne Lankreijer – BMW Z3 3.0i
  23. Hans de Bruijn & Gillaine van der Sterren – BMW Z3 2.8i Aut.
  24. Roger Meijers & Jacqueline Vossen – BMW Z3 1.9
  25. Eddo Lucassen & Christel van Kesteren – BMW Z4 sDrive 23i
  26. Ans Vlas & N.v.t. – BMW Z3 3.0
  27. Thea Kleine & Marc Hartman – Renault Caravelle
  28. Nico Tax & Doortje Tax – Peugeot 207 CC
  29. Eelko L’Abee & Marc van der Grind – Opel Tigra Twin Top
  30. Ruud Companje & Miranda Companje – Audi TTS
  31. Gerlof Bouma & Sjoukje Bouma – Opel GT
  32. Jesse Groen & Klaaske Smeenk – Fiat 500 C
  33. Dirk Jan Kap & Ria Kap – Volkswagen EOS
  34. Mirelle Huiberts & Pepijn de Vries – BMW 645i
  35. Charles Nijenhuis & Veerle Nijenhuis – Volvo C70 2.4T Prestige
  36. Linda van Kesteren & Tiny Evers – Ford Focus
  37. Bart Mulder & Chanine Pasker – Renault 19. 1.8 16v
  38. Niels van Rij & Denise van Rij – Ford Streetka
  39. Paul de Ridder & Brenda Pijnappel – TVR Chimaera
  40. Perry van den Brink & Edyta van den Brink – Fiat Barchetta
  41. Rutger Tromp & Brandon Koldenhof – Fiat Barchetta
  42. Aline Bos & Lotte Smitskamp – BMW 335i
  43. Harry Bos & N.v.t. – Porsche Boxster S