Deelnemers Nationale Cabrio Rit 2020

Op deze pagina vind je de deelnemerslijst. Nadat de inschrijving definitief is wordt een startnummer toegekend en dit nummer bepaalt de volgorde waarin de equipes in de PRO-klasse en de SPORT-klasse van start zullen gaan.

Startvolgorde PRO-klasse:

  1. Gerben Abbink & Gea Nieuwenhave – BMW 118i
  2. Henk van Tijen & Rob van Tijen – Mercedes-Benz 350SL
  3. Ries Hopmans & Yana Hopmans – Burton Classic
  4. Danny Verpoorten & Niels Burgers – Audi TT Roadster
  5. David Teitler & Sandra Verpoorten – Porsche Boxter S
  6. Roel Kleine & Rick Kleine – Volvo C70

Startvolgorde SPORT-klasse:

  1. Edward Zeevat & Petra Zeevat-Pieren – Renault 19 1.8 16V
  2. Dirk Swinkels & Ilona Swinkels – Ferrari 458 Spider
  3. Hans Wermink & Liza Wermink – Nissan 350Z
  4. Carel Horstman & Hugo Horstman – Jaguar F-Type S 5.0 V8
  5. Hennie Slaats & Hetty Slaats – Mercedes-Benz SLC-Klasse
  6. Berry Walen & Marcel Lamers – Renault Mégane
  7. René Breedveld & Gerhard Breedveld – Renault Mégane CC
  8. Erwin Mijnsbergen & Willem Mijnsbergen – Mercedes-Benz C200
  9. Ad Borgers & Erik Lugthart – BMW 120i
  10. Marco Kartman & Veronike Kartman – BMW 118i
  11. Wouter Verver & Rob Verver – Nissan 350Z

TOER-klasse:

De deelnemers in de TOER-klasse hebben geen vast startnummer en zullen in kleine groepjes van start gaan om “filerijden” te voorkomen. In welke volgorde de deelnemers vertrekken is volledig naar eigen keuze.

  1. Corné van den Dungen & Monique van den Dungen – Mini Cooper S Works
  2. Bart Vogels & Hans Vogels – Mercedes-Benz CLK-Klasse
  3. Marc Siedenburg & Annemieke Siedenburg – Mercedes-Benz SL350
  4. Marga Eekhof & Jakob Eekhof – Mercedes-Benz C180
  5. Dirk Jan Kap & Ria Kap – Volkswagen EOS
  6. Diana Plugge & Diny Plugge – Renault Mégane
  7. Robert Tap & N.n.b. – Honda S2000
  8. Cees de Goede & Claudia de Goede – Volkswagen Beetle
  9. Nick Dorsman & Beau Dorsman – BMW Z4 E89 3.0i
  10. Ingrid Folsche & Irene Hoekstra – Nissan Micra CC
  11. Pieter van Luijtelaar & Nora Renders – Chrysler Viper RT/10
  12. Raimo van der Steen & Mieke van Best – Mini Roadster Cooper Chili
  13. Eric Westerduin & Danny Westerduin – BMW 435i
  14. Hans Bekx & Mieke Bekx – Mercedes-Benz S500
  15. Ben de Groot & N.n.b. – Mercedes-Benz 280SL
  16. Piet Bouten & Francis Bouten – BMW Z3 M Roadster
  17. Rob Schaart & Edmond Verhelst – Porsche Boxster 2.7
  18. Jan Pouls & Miny Pouls-Veugen – BMW 502 F
  19. Marcel Veraa & Chantal Dingemans – BMW 325iA E93
  20. Feik Blokstra & Jolanda Rigter – BMW Z3
  21. Corné de Graaij & Jolanda Bruurs – BMW Z4
  22. Erwin de Klerk & E. de Klerk – Ferrari 360 F1 Spider
  23. Marianne de Klerk & M. Kemper – Fiat 124 Spider Lusso
  24. Harry Tenthof van Noorden & Elles van den Hoek – BMW 320Ci
  25. Marc Heemskerk & Michiel Gorter – BMW Z4
  26. Aldo Buikema & Reinout Rietveld – BMW 325i