Deelnemers (Nét Niet) Lente Uitje 2021

Op deze pagina vind je de deelnemerslijst. Nadat de inschrijving definitief is wordt een startnummer toegekend en dit nummer bepaalt de volgorde waarin de equipes in de PRO-klasse en de SPORT-klasse van start zullen gaan.

Aantal beschikbare startplekken:

  • PRO- en SPORT-klasse gezamenlijk: 25 equipes – VOLGEBOEKT!
  • TOER-klasse – 25 equipes – VOLGEBOEKT!

Startvolgorde PRO-klasse (VOLGEBOEKT):

  1. Gerben Abbink & Gea Nieuwenhave – BMW 118i
  2. Frank Hoffmans & Patricia Hoffmans – Mercedes-AMG GT C/Porsche 911 Carrera S (992)
  3. Ries Hopmans & Yana Hopmans – Burton Classic
  4. Sander Breedveld & N.n.b. – Mini Cooper S Highgate
  5. Gerrit Horstman & N.n.b. – Porsche 911 Turbo S (991.2)
  6. Gert van de Braak & Lucia van de Braak – Porsche 911 GTS (991.2)
  7. Edwin Koevoet & Fernando Bisschoff – BMW Z4
  8. Manon Hartelman & Rick Kleine – Nissan 350 Z
  9. Hans Wilkes & Inge Wilkes – Porsche 911 Carrera S (992)
  10. Gert Vasse & Wilfred Vasse – BMW E30 325iX Baur TC

Startvolgorde SPORT-klasse (VOLGEBOEKT):

  1. Ron Nuiten & Rita Nuiten – BMW Z4
  2. Andre van Buiten & Erna van Buiten – Audi S5
  3. Wim van Schenkhof & Liesbeth van Schenkhof – Porsche 911 Carrera 4S (992)
  4. Jorn van der Wal & Bareld van der Wal – BMW Z4
  5. Freek Zwaagman & Irene Zwaagman – BMW Z4
  6. Roel Kleine & Thea Kleine – Volvo C70 T5
  7. Nico Nijman & Hans Milius – Mini Cooper
  8. Marcel Bosman & Diana Schmeets – BMW Z4
  9. Rene Breedveld & Gerhard Breedveld – Renault Mégane CC
  10. Rene Eilander & Janni Barneveld – Wiesmann MF3
  11. Mats Arends & Martin Arends – Audi A5 3.0 TDI
  12. Piet Huizinga & Godelieve Huizinga – Audi A5
  13. Raimond Breuker & Marco Breuker – BMW 435i
  14. Jos Verheijden & Ans Verheijden – BMW 120i
  15. Lotte Holthausen & Gertjan Holthausen – Volkswagen Kever
  16. Chris Ockeloen & Mieke Mol – Audi S5
  17. Martin Bril & Tom Bril – Alfa Romeo Spider 916 3.0 V6
  18. Patrick van Enthoven & Frank Smeitink – Porsche 718 Spyder

TOER-klasse (VOLGEBOEKT):

De deelnemers in de TOER-klasse hebben geen vast startnummer en zullen in kleine groepjes van start gaan om “filerijden” te voorkomen. In welke volgorde de deelnemers vertrekken is volledig naar eigen keuze.

  1. Peter Leegwater & Bettina Leegwater – Mini Cooper
  2. Marianne de Klerk & Erwin de Klerk – Fiat 124 Spider
  3. Kees van Dieen & Hermine Houdijk – Opel Tigra TwinTop
  4. Frans Stolk & Irene Stolk – Volvo C70
  5. Marten Hoogstraat & Lonneke Adriaans – Opel Astra OPC
  6. John Veldman & Anneke Veldman – BMW Z3
  7. Delano Böhm & Debbie Betten – BMW 325i (E93)
  8. Kees Langerak & Carin Winter – BMW 320i
  9. Marcel Sijbrandij & Carola Sijbrandij – BMW Z4
  10. Robert Tap & N.n.b. – Honda S2000
  11. Dirk Jan Kap & Ria Kap – Volkswagen EOS
  12. Eelko L’Abee & Cok Nagtegaal – Opel Tigra TwinTop
  13. Menno Ras & Cora Kortz – Audi TT
  14. Anco van Egmond & Lida Dijkstra-Pastoor – Porsche 911 GTS (991.2)
  15. Diana Plugge & Diny Plugge – Renault Mégane
  16. Ed Swanborn & Yvonne Swanborn – BMW 325i
  17. Wolter van Seijen & Gea Hofstee – Lexus SC430
  18. Ron Koelewijn & Hilda Koelewijn – Ruska Sprinter
  19. Patricia van Amelsvoort & Vincent Verhoef – Nissan Figaro
  20. Eddy Traas & Marion Traas-d’Haens – BMW M3
  21. Wilco Vonk & Yvonne Pool – BMW 330Ci
  22. Pieter Wimmers & Sander Wimmers – Mini Cooper S
  23. Désirée Schothorst & Willem Nieuwold – Audi A3
  24. Piet Bouten & Francis Bouten – BMW Z3 M Roadster
  25. Ernst Cartigny & Joke Cartigny – BMW Z4
  26. Diane & Fred Aalders – Daihatsu Copen
  27. Jos Roelofs & Ria Roelofs – Porsche 911 Carrera
  28. Manolito Smeeman & Miranda Smeeman – Mazda MX-5
  29. Harm Jan Veldstra & Hendrik Veldstra – BMW Z4 sDrive35iS
  30. Wilco van Zonneveld & Petra Baveld – Mazda MX-5
  31. Carina Goossen & Reinoud de Rooij – Renault Mégane