Deelnemers Lente Uitje 2019

Op deze pagina vind je de deelnemerslijst. Nadat de inschrijving definitief is wordt een startnummer toegekend en dit nummer bepaalt de volgorde waarin de equipes in de Sportklasse van start zullen gaan.

Startvolgorde Sportklasse:

  1. Johan Leeuwerke & Monique Cornelisse – Mazda MX-5
  2. Steven Waijenberg & Jantine Waijenberg – Volvo C70 T5 Polestar
  3. Edward Zeevat & Petra Zeevat-Pieren – Renault 19 1.8 16V
  4. Hans Wermink & Carolien Wermink – Nissan 350 Z Roadster
  5. Carel Horstman & Joep Palstra – Jaguar F-Type S 5.0 V8
  6. Gerben Abbink & Gea Nieuwenhave – BMW 118i
  7. Robert Kleine & Jeannet Kleine – Renault Mégane 2.0
  8. Berry Walen & Marcel Lamers – Renault Mégane
  9. Gertjan van Dam & Daniel de Nijs – Mercedes-Benz S 500
  10. Roxane van Engelen & Brid Vogelzang – Mercedes-Benz SL 55 AMG
  11. Sander Olofsen & Martijn Olofsen – BMW 335i
  12. Marco Mandemaker & Klaas Mandemaker – Audi A4 2.4
  13. Peter Tres & Cynthia van Munster – Audi TT
  14. Peter Gevaert & Cindy Gevaert – Mercedes-Benz SL 55 AMG
  15. Roel Kleine & Thea Kleine – Volvo C70 T5
  16. Manon Hartelman & Rick Kleine – Renault Mégane 1.6 Aut.
  17. Rudy Kiewitt & Joost van Stralen – BMW 320 Ci
  18. Carolien Kleine & Lissanne Boschman & Daisy Menke – Renault Mégane
  19. Leo Verdonck & Mary Kragtwijk – Audi TT
  20. Ries Hopmans & Yana Hopmans – Burton Classic
  21. Jolanda de Jong & Paul de Jong – Renault Mégane CC
  22. René Hummelman & Corine Hummelman – Audi A3
  23. Tineke van der Linden-Plass & Winneke Bruil – Peugeot 308 CC
  24. Fred Imhoff & Anita Lamot – Jaguar XJS 4.0
  25. Stefan de Haan & Nikita de Grauw – Smart Roadster
  26. Dirk Swinkels & Ilona Swinkels – Ferrari 458 Spider
  27. Marianne de Klerk & Erwin de Klerk – Fiat 124 Spider
  28. Alfons Kemper & Monique Kemper – Opel Cascada
  29. Wim Luijendijk & Anne Luijendijk-Andriessen – Porsche 986 Boxster
  30. Rien Willems & Albert Koster – BMW Z4 sDrive 35iA
  31. René Willems & Arjan Jansen – Mazda MX-5 NA
  32. Martin Verdegaal & Thomas Wintermans – Audi S5
  33. Hans Roos & Gerrie Roos – Mazda MX-5
  34. René Breedveld & Gerhard Breedveld – Renault Mégane CC
  35. Corné van den Dungen & Roos van den Dungen – Mini Cooper S Works
  36. Stefan Dekkers & Barbara Westerhout – Volkswagen Golf Mk.I
  37. Jeffrey Noorlander & Jeanette van Os – Cobra Pilgrim Sumo
  38. Ron Henneman & Harry Hesseling – BMW Z4
  39. Gerard Buis & Odette Buis – Volkswagen EOS
  40. Michael Buis & Olga van der Does – Mercedes-Benz E-Klasse
  41. Antoine Kampschreur & Arjan Zoon – Renault Mégane CC
  42. Peter Hopmans & Gilles Hopmans – Burton Sport
  43. Patrick Dekkers & Tawfik Kamil – BMW Z3
  44. Patrick Dollekamp & Susan Hasewinkel – Fiat Barchetta
  45. Eric Brouwer & Sylvia Habicht – Chrysler Stratus
  46. André Stemmet & Bram Prins – Mazda MX-5

Toerklasse:

De deelnemers in de Toerklasse hebben geen vast startnummer en zullen in kleine groepjes van start gaan om “filerijden” te voorkomen. In welke volgorde de deelnemers vertrekken is volledig naar eigen keuze.

  1. Dirk Jan Kap & Ria Kap – Volkswagen EOS
  2. Gijs Folsche & Ingrid Folsche – Nissan Micra CC
  3. Edwin Vuik & Ellen den Haan – Mercedes-Benz CLK 55 AMG
  4. Marga Eekhof & Jakob Eekhof – Mercedes-Benz C 180
  5. Willie Waanders & Jan Poortman – Renault Wind TCe 100
  6. Matthijs van Kessel & Ans van Kessel – Volvo C70 2.0T
  7. Meryan Kersten & Joke van de Bunt – Peugeot 308 CC
  8. Margriet de Graaf & Erik Onink – Audi A5
  9. Ed Swanborn & Yvonne Swanborn – BMW 325i Executive
  10. Robert Tap & Floris Scheidius – Honda S 2000
  11. Brigitte van der Velden-Crans & Ben van der Velden – BMW Z4
  12. Rob de Laat & Gerda de Laat – AC Cobra
  13. Els Berg & Ruud Berg – Abarth 500c
  14. Eric Janssen & Sandra Janssen – BMW 118i
  15. Pim Reedijk & Harold Reedijk – Chrysler Crossfire Roadster
  16. Tini Kivits & Elly Kivits – Mercedes-Benz E250 CGi
  17. Roger Meijers & Jacqueline Vossen – BMW Z3 1.9
  18. Mas Klijn & Henk Dijkema – Saab 9-3
  19. Dominic Leijte & Nienke Smith – Peugeot 307 CC
  20. Ruud Beenhakker & Karin Beenhakker – Porsche 718 Boxster
  21. Piet Boere & Carola Zirkzee – Renault Mégane CC
  22. Marcel van den Hurck & Monika van de Klundert – BMW Z4
  23. Mark de Koning & Annemieke de Koning – BMW 330i
  24. Tom Vonk & N.n.b. – Renault Mégane CC GT 180 TCe
  25. Wiljo Becks & Karen Becks – BMW Z3
  26. Martin Versleeuwen & Karel Groen – Aston Martin DBS Volante
  27. Robert Hamar & Andrea Reijnaert – Porsche 986 Boxster S
  28. Oscar Knoops & Ana Maria Knoops-Franco – BMW Z3
  29. Piet Bouten & Francis Bouten – BMW Z3 M Roadster
  30. Diana Plugge & Diny Plugge – Renault Mégane
  31. Paul Visser & Jolanda Visser – Mercedes-Benz 500 SL
  32. Rudy van de Wygerd & Cindy Magnus – Mercedes-Benz E-Klasse
  33. Rob Runia & N.t.b. – BMW E36 328i
  34. Jan Haasnoot & Debby Haasnoot – BMW Z4
  35. Rob Schaart & Edmond Verhelst – Porsche Boxster
  36. Nico Dreef & Edwin Vierhout – Alfa Romeo Spider
  37. Herman Gevaert & Hannie Gevaert-Tomei – Fiat 500c
  38. Hans de Bruijn & Gillaine van der Sterren – BMW Z3
  39. Jesse de Munck & Pieter de Munck – Volkswagen Golf III
  40. Ton Wolters & Jeroen Wolters – BMW Z4
  41. Oscar Peeters & Yvonne Peeters – Mercedes-Benz C180
  42. Martin Berghorst & Monique de Wal – BMW Z4
  43. Ron Peeten & Angelique Peeten – Jaguar F-Type
  44. Gert Naber & Willem Naber – BMW M3
  45. Daniel Oosterhof & Jaap Oosterhof – BMW Z4
  46. Jeroen Eijkman & Rob Eijkman – BMW Z4 3.0 G-Power
  47. Arne Meijboom & Gert Boele – Saab 9-3
  48. Dennis Klerks & Nicole Klerks-Miesen – BMW 420i
  49. Kees Langerak & Ingrid van de Aa – BMW 320Ci
  50. Sander Eijgenraam & Martin Eijgenraam – Opel GT
  51. Klaas Jan van Egmond & Ruud Sips – Lotus Elise S
  52. Carl Mulder & Lilian Mulder – BMW 630i
  53. John Beenders & Natasha Verdonk – BMW M3
  54. Bart Vogels & Hans Vogels – Audi 80
  55. Nick Jagt & Niels Kooijman – BMW 118i
  56. Rob de Beer & Mireille de Beer – Peugeot 207 CC
  57. Eddy Verheijen & Jean-Philippe Valk – Peugeot 307 CC