Deelnemers Lente Uitje 2019

Op deze pagina vind je de deelnemerslijst. Nadat de inschrijving definitief is wordt een startnummer toegekend en dit nummer bepaalt de volgorde waarin de equipes in de Sportklasse van start zullen gaan.

Startvolgorde Sportklasse:

  1. Johan Leeuwerke & Monique Cornelisse – Mazda MX-5
  2. Steven Waijenberg & Jantine Waijenberg – Volvo C70 T5 Polestar
  3. Edward Zeevat & Petra Zeevat-Pieren – Renault 19 1.8 16V
  4. Hans Wermink & Carolien Wermink – Nissan 350 Z Roadster
  5. Carel Horstman & Joep Palstra – Jaguar F-Type S 5.0 V8
  6. Robert Kleine & Jeannet Kleine – Renault Mégane 2.0
  7. Berry Walen & Marcel Lamers – Renault Mégane
  8. Gertjan van Dam & Daniel de Nijs – Mercedes-Benz S 500
  9. Roxane van Engelen & Brid Vogelzang – Mercedes-Benz SL 55 AMG
  10. Sander Olofsen & Martijn Olofsen – BMW 335i
  11. Marco Mandemaker & Klaas Mandemaker – Audi A4 2.4
  12. Peter Tres & Cynthia van Munster – Audi TT
  13. Peter Gevaert & Cindy Gevaert – Mercedes-Benz SL 55 AMG
  14. Roel Kleine & Thea Kleine – Volvo C70 T5
  15. Manon Hartelman & Rick Kleine – Renault Mégane 1.6 Aut.
  16. Rudy Kiewitt & Joost van Stralen – BMW 320 Ci
  17. Carolien Kleine & Lissanne Boschman & Daisy Menke – Renault Mégane
  18. Leo Verdonck & Mary Kragtwijk – Audi TT
  19. Ries Hopmans & Yana Hopmans – Burton Classic
  20. Jolanda de Jong & Paul de Jong – Renault Mégane CC
  21. René Hummelman & Corine Hummelman – Audi A3
  22. Tineke van der Linden-Plass & Winneke Bruil – Peugeot 308 CC
  23. Fred Imhoff & Anita Lamot – Jaguar XJS 4.0
  24. Stefan de Haan & Nikita de Grauw – Smart Roadster
  25. Dirk Swinkels & Ilona Swinkels – Ferrari 458 Spider
  26. Marianne de Klerk & Erwin de Klerk – Fiat 124 Spider
  27. Alfons Kemper & Monique Kemper – Opel Cascada
  28. Wim Luijendijk & Anne Luijendijk-Andriessen – Porsche 986 Boxster
  29. Rien Willems & Albert Koster – BMW Z4 sDrive 35iA
  30. René Willems & Arjan Jansen – Mazda MX-5 NA
  31. Martin Verdegaal & Thomas Wintermans – Peugeot 504
  32. Hans Roos & Gerrie Roos – Mazda MX-5
  33. René Breedveld & Gerhard Breedveld – Renault Mégane CC
  34. Corné van den Dungen & Roos van den Dungen – Mini Cooper S Works
  35. Stefan Dekkers & Barbara Westerhout – Volkswagen Golf Mk.I

Toerklasse:

De deelnemers in de Toerklasse hebben geen vast startnummer en zullen in kleine groepjes van start gaan om “filerijden” te voorkomen. In welke volgorde de deelnemers vertrekken is volledig naar eigen keuze.

  1. Dirk Jan Kap & Ria Kap – Volkswagen EOS
  2. Gijs Folsche & Ingrid Folsche – Nissan Micra CC
  3. Edwin Vuik & Ellen den Haan – Mercedes-Benz CLK 55 AMG
  4. Marga Eekhof & Jakob Eekhof – Mercedes-Benz C 180
  5. Andre Strijker & Annemiek Voorpostel – Jaguar XKR
  6. Matthijs van Kessel & Ans van Kessel – Volvo C70 2.0T
  7. Meryan Kersten & Joke van de Bunt – Peugeot 308 CC
  8. Margriet de Graaf & Erik Onink – Audi A5
  9. Ed Swanborn & Yvonne Swanborn – BMW 325i Executive
  10. Robert Tap & N.n.b. – Honda S 2000
  11. Brigitte van der Velden-Crans & Ben van der Velden – BMW Z4
  12. Rob de Laat & Gerda de Laat – AC Cobra
  13. Els Berg & Ruud Berg – Abarth 500c
  14. Patrick Dollekamp & N.n.b. – Fiat Barchetta
  15. Pim Reedijk & Harold Reedijk – Chrysler Crossfire Roadster
  16. Tini Kivits & Elly Kivits – Mercedes-Benz E250 CGi
  17. Roger Meijers & Jacqueline Vossen – BMW Z3 1.9
  18. Mas Klijn & Henk Dijkema – Saab 9-3
  19. Dominic Leijte & Nienke Smith – Peugeot 307 CC
  20. Ruud Beenhakker & Karin Beenhakker – Porsche 718 Boxster
  21. Piet Boere & Carola Zirkzee – Renault Mégane CC
  22. Marcel van den Hurck & Monika van de Klundert – BMW Z4
  23. Erwin Mijnsbergen & N.n.b. – Mercedes-Benz C 200
  24. Jan Poortman & Tom Vonk – Renault Mégane CC GT 180 TCe
  25. Wiljo Becks & Karen Becks – BMW Z3
  26. Martin Versleeuwen & Karel Groen – Aston Martin DBS Volante
  27. Robert Hamar & Andrea Reijnaert – Porsche 986 Boxster S
  28. Oscar Knoops & Ana Maria Knoops-Franco – BMW Z3
  29. Piet Bouten & Francis Bouten – BMW Z3 M Roadster
  30. Diana Plugge & Diny Plugge – Renault Mégane
  31. Jos Beijen & Cina Ririassa – BMW 650i
  32. Rudy van de Wygerd & Cindy Magnus – Mercedes-Benz E-Klasse
  33. Rob Runia & N.t.b. – BMW E36 328i
  34. Jan Haasnoot & Debby Haasnoot – BMW Z4
  35. Patricia van Amelsvoort & Vincent Verhoef – Nissan Figaro
  36. Nico Dreef & Edwin Vierhout – Alfa Romeo Spider
  37. Herman Gevaert & Hannie Gevaert-Tomei – Fiat 500c
  38. Hans de Bruijn & Gillaine van der Sterren – BMW Z3
  39. Jesse de Munck & Pieter de Munck – Volkswagen Golf III
  40. Ton Wolters & Jeroen Wolters – BMW Z4
  41. Oscar Peeters & Yvonne Peeters – Mercedes-Benz C180
  42. Martin Berghorst & Monique de Wal – BMW Z4